icon
icon
icon
icon

HydraFacial -ihonhoitoteknologia mullistaa ihonhoidon maailmaa.
Ainutlaatuinen ihonhoitoteknologia, jossa yhdistyvät koneellisesti tehtynä kivuton ihonpuhdistus, kuorinta, ihohuokosten tyhjennys ja tehoaineiden syöttö vain n. 30 minuutissa.

HYDRAFACIAL-VIDEOT

Englanninkielinen yleisesittelyvideo
Suomenkielinen teknologiaesittelyvideo

Lisää videoita YouTube-kanavaltamme:

HYDRAFACIAL-UUTISIA JA SUOSITTELIJOITA

Uusimmat uutiset löydät Facebookista:

 

Kansainväliset julkkikset rakastavat HydraFacialia!

 

Paris Hilton rakastaa HydraFacialia

 

Paris Hilton rakastaa HydraFacial-kasvohoitoa. "Ihoni kuultaa, uskomattoman hyvä kasvohoito. Loves it!"

 

 

 

 

 

 

Amerikkalaisessa Real Housewives -saippuasarjassa esiintyvä Adrienne Maloof on myös ihastunut HydraFacialiin: "HydraFacial on taivaallinen kasvohoito. Olo on hoidon jälkeen aina raikas ja virkistynyt"

 

 

 

Melrose Placessakin näytellyt Jillian Reynolds (os. Barberie) on myös HydraFacial-fani: "Uskon todella tähän hoitoon...".

 

 

 

 

 

 

Amerikkalainen muusikko ja näyttelijä Marie Osmond rakastaa myös HydraFacialia: "Rakastan HydraFacialia... Se kiinteyttää ihoa ja stimuloi kollageenintuotantoa ja saa ihon näyttämään tasaisemmalta".

 

...ja kotimaiset julkkikset, toimittajat ja bloggarit...

 

Vanessa Kurri pitää HydraFacialia nopeana ja tehokkaana ihonhoitomuotona:

"HydraFacial on loistava hoito kiireiselle ihmiselle. En tunne mitään toista hoitoa, joka olisi näin nopea, mutta tehokas. Hoidon jälkeen ihoni tuntuu aina raikkaalta ja hyvin kosteutetulta. Herkkä ja kuiva ihoni on saanut heleyttä ja tasaisen värin hoitojen ansiosta." Kuva: Sakari Majantie.

 

 

 

 

 

 

 

Miss Helsinki Elina Tervo ihastui HydraFacial kasvohoitoon

 

Miss Helsinki 2011 Elina Tervo kävi kokeilemassa HydraFacial-kasvohoitoa Kitty Cat Beauty Center Kampissa. Tässä hänen kommenttinsa hoidosta: "Kävin eilen HydraFacial™ Hydration -kasvohoidossa. Ihan mieletön!!! Tosi nopea ja miellyttävä. Ihosta tuli todella pehmeä , ihan kuin vauvan iho. Hoidon jälkeen iho ei punoittanut lainkaan, vaan näytti hehkuvan kauniilta. Aion ehdottomasti käydä hoidossa jatkossakin, erittäin hyvä ennen tärkeitä juhlia tai kuvauksia, saa kyllä todella ihon hehkumaan ♥"

 

 

Saara Sarvas:http://www.lily.fi/blogit/saara-sarvas/testissa-hydrafacial-tulevaisuuden-kasvohoito

Pupulandian Jenni: http://pupulandia.fi/2015/03/30/maailman-paras-kauneushoito/

Rakkaudella Hannele: http://www.rakkaudellahannele.fi/search/label/Hydrafacial

Mustaa Kajalia: http://mustaakajalia.purkkimafia.fi/2014/01/hydrafacial/

MouMou http://www.olivialehti.fi/moumou/2013/05/04/on-kasvohoitoja-ja-on-kasvohoitoja/

Ninan tunnetila: http://ninan-tunnetila.blogspot.fi/2013/07/tehokasta-ihonhoitoa.html?m=1

Anna-lehti: http://anna.fi/muoti-ja-kauneus/kauneus/ellien-testissa-hydrafacial-kasvohoito

Juoksujalkaa: http://www.arcticsportaddicts.fi/blogit/juoksujalkaa/urheilijan-kasvot-vaativat-erityista-huomiota-osa-22-testissa-hydrafacial-hoito-el-salongissa/

Me Naiset: http://www.menaiset.fi/artikkeli/tyyli/kauneus/alipaineimua_neuloja_sahkovirtaa_ja_happoa_testissa_rankat_hoidot

Shoppingkviini: http://shoppingkviini.blogspot.fi/2013/01/hydrafacial-here-i-come.html?m=1

Mona´s Daily Style: http://monasdailystyle.fitfashion.fi/2015/09/15/hydrafacial-turussa/#.VwtiS_mLRD8

Monna Treenaa: http://monnatreenaa.fitfashion.fi/2013/11/07/bloggari-vs-toimittaja/

Emmi Hartama: http://emmihartama.blogspot.fi/2015/08/hydrafacial.html?m=1

Annika Amandas: http://annikaamandas.blogspot.fi/2014/10/hydrafacial-review.html?m=1

Naiselo: http://naiselo.fi/2014/09/syvapuhtaaksi-ja-kosteutetuksi/

Evelina Lorek: http://evelinalorek.fi/tyota-ja-hemmottelua-niista-ne-maanantait-on-tehty/

Kauneus & Terveys -lehti: http://blogit.kauneusjaterveys.fi/sinaoletkaunis/kasvohoito-nopeita-tuloksia-kaipaavalle/

La Petite Princesse: http://prinsessanoppi-lapetiteprincesse.blogspot.fi/2015/04/tasmaaseet-freesimpaan-kevatlookiin.html?m=1

Fab Forty Something: http://fabfortysomething.blogspot.fi/2015/08/hydrafacial-arvonta.html?m=1

Scandinavian Hunksien Petteri: http://www.scandinavianhunks.blogspot.fi/2015/09/petteri-kasvohoidossa.html#comment-form

Aamuset-lehti: http://www.aamuset.fi/naista-puhutaan/elamatyyli/koneellinen-hoito-imee-epapuhtaudet-iholta

Rakkaudella Hannele -blogi: http://www.rakkaudellahannele.fi/2015/12/lahjaidea-sinulle-hydrafacial-on.html?m=1

We Love Sundays -blogi: http://www.lily.fi/blogit/we-love-sundays/iho-kuntoon-hydrafacial-hoidolla

New Beauty -lehti: http://www.newbeauty.com/blog/dailybeauty/9300-hydrafacial-md-review/

LivBoxi: http://livbox.bellablogit.fi/2014/11/27/koukuttava-kasvohoito-hydrafacial/

Dopp Woman: http://www.doppwoman.fi/2015/09/hydrafacial-kasvohoito-ja-tarjous.html

Fanni Katariinan: http://fannikatariinan.blogspot.fi/2016/01/review-hydra-facial-kasvohoito.html

Hearts or Nothing: http://heartsornothing.com/2013/05/hydra-facial-jalkipuinti/

Who is the fairiest: http://whosthefairiest.blogspot.fi/

 

 


 

HydraFacial lyhyesti

HydraFacial on ihonhoitomaailmaa mullistava, markkinoiden edistynein ihonhoitoteknologia, jossa iho puhdistetaan, kuoritaan, ihohuokoset tyhjennetään ja tehoaineet syötetään syvälle ihoon kivuttomasti.

HydraFacial on kotoisin USA:sta. Tämä kotimaassaan erittäin suosittu ihonhoitoteknologia valloittaa tällä hetkellä koko maailmaa. Teknologia on nimetty parhaaksi ihonhoitoteknologiaksi USA:n johtavan kauneudenhoitoalan ammattilaislehden Les Nouvelles Estetiques & SPA:n toimesta jo useana vuonna peräkkäin sekä New Beauty -lehden toimesta vuonna 2015. Katso ketkä julkkikset rakastavat HydraFacialia.

Julkkikset suosittelevat

Paris Hilton
Beyoncé
Kristen Stewart
Kate Winslet
Halle Berry
Adrienne Maloof
Marie Osmond
Matthew Mcconaughey
Amy Poehler
Evan Rachel Wood
Lue lisää

Yhteystiedot

A Class Beauty
Piispanportti 5, 02240 Espoo
Puh. 044 0875 880
info@hydrafacial.fi

HydraFacial

A Class Beauty